Na svoju Cestu k spokojnosti

a šťastiu už aktívne nastúpili...

Danka...

Život nám prináša rôzne situácie a my, ak chceme byť šťastní a spokojní, vo všetkom sa snažíme nájsť rovnováhu. . Práca/ Rodina Strach/Odvaha Stres/Pokoj a mnoho ďalších. Hľadanie zdravého balansu je rovnako ako všetko v prírode neustály proces. Nie je to cieľ, je to Cesta k spokojnosti. V tej, ktorú otvorila a vedie Ivetka Bušovská, nájdete prílev pozitívnej energie, množstvo inšpirácií v akejkoľvek pre Vás dôležitej oblasti, nové pohľady, motiváciu, mnohokrát chuť tvoriť. Alebo začať novú životnú etapu bez strachu. Ak niekomu chýba energia, harmónia, sebadôvera, spokojnosť, pozitívne naladenie či pocit šťastia, odporúčam aspoň jedno stretnutie s touto výnimočnou ženou. Na mňa pôsobí ako zdravá hladina dopamínu v našom mozgu, ktorá vedie k tomu, že svet vnímame v pozitívnom svetle a motivuje nás k rôznym aktivitám. Som veľmi rada, že ju mám vo svojom živote.

Rozhovor s Dankou

Lukáš...

Ak ste človek, ktorému je 24 hodinový deň málo, tak Hýčkareň je skvelé miesto pre Vás, kde sa môžte stretnúť s ľuďmi, ktorí Vás nabijú energiou a motiváciou, ale aj miesto na oddych a posedenie pri kávičke, alebo regeneráciu pod bioptronovou lampou . Sedenia s úspešnými ľuďmi, dychové, mentálne a fyzické cvičenia s profesionálmi, ktorých vždy usmievavá pani domáca Ivetka zabezpečí, sú neskutočným prínosom do života každého človeka. Nehovoriac o jej energii, ktorá by mohla zásobovať väčšie mesto : ).  Nebudem sa tu ani rozpisovať o jej úžasnom couchingu, ktorého plody práce sa nedajú spochybniť a to aj vďaka jej celoživotným skúsenostiam. Odporúčam každému a to v akejkoľvek vekovej kategórii. Kto nevyskúšal, nevie o čo prichádza, takže šup šup sledovať facebook a čakať na najbližšiu akciu alebo kontaktovať priamo na čísle 0915 956 181 a dohodnúť si termín : )

Janka H.

Znalec slova a písma.Vzdelaná a veselá, to je naša Ivetinka. Teším sa jej prítomnosti, lebo je plná energie a kreatívnych nápadov. Týmto životným elánom preberie k životu KAŽDÉHO - VIE NAKOPNÚŤ VPRED ! Spolupráca s Tebou je na špičkovej úrovni. Teším sa na vzájomnú spoluprácu v Ivet inštitúte, alebo na hýčkanie v novej Hýčkarni. Prajem Ti veľa úspechov a veľa úspešných nakopnutí.

Rozhovor s Jankou

Samuel Borsík

Bolo mi cťou zúčastniť sa na zaujímavom stretnutí v Hýčkarni. Sám neviem ako definovať túto skúsenosť, pretože je to niečo nové, kreatívne. Človek tu môže stretnúť množstvo talentovaných ľudí, dozvedieť sa nové informácie, prezentovať seba a svoju prácu, či priamo nadviazať kontakt s osobou, s ktorou môže rozvíjať svoj potenciál. Nie je to však iba o stretnutí a vzdelávaní, ale tiež o relaxácii, príjemnom posedení a predovšetkým zmene.

Ondra Michelčík

Ahoj všem. 
Zúčastnil jsem se 3 pobytů, které organizovala Ivetka Bušovská. Když mě zvala na první, slibovala mi jak to bude úžasné, jak si odpočinu, pobavim se a něco se i dozvím. Nevěřil jsem ji úplně vše, ale nechal jsem se přesvědčit a jel 450 km. Tak úžasný víkend jsem už hodně dlouho nezažil, jestli vůbec někdy. Pohoda, zábava, kopec srandy, relax i jsem se o něčem poučil.  Nebudu psát víc superlativů, protože mi nemusíte věřit. Snad jen jako důkaz, že jsem neváhal a přijel těch docela hodně kilometrů ještě dvakrát a vzal sebou i další dva kamarády. Ivka, bylo to Wau a moc rád přijedu i příště. 

Mimka...

Keď sa ma niekto opýta, či sa považujem za šťastného človeka, odpoviem otázkou: "Čo je šťastie?" Ja viem, viem.... muška jenom zlatá  . Ale vážne. Nepovažujem šťastie za trvalý stav. Skôr sú to okamihy, chvíľkové pocity.... Dôležité je uvedomiť si ich, prežiť ich naplno a zapamätať si ich. Takže ja sa považujem za človeka spokojného. Ak spokojnosť občas absentuje, vytiahnem svoju tajnú zbraň. PRIATEĽKU. Vypočuje ma, poskytne iný uhol pohľadu, poradí, odľahčí, uteší, ale ak treba aj "sprdne". A moja spokojnosť je späť. Ak vám vo vašom živote chýba energický, nesmierne pozitívny človek s obrovskou schopnosťou empatie a nezlomnou vierou v ľudí a dobro v nich, človek inšpirujúci iných, aby pozerali na svet očami plnými optimizmu, ambícií a sebadôvery, človek, ktorý vás dokáže sprevádzať cestou poznávania vašich schopností a možností zmeniť niečo vo svojom živote, tak ste tu správne. Práve ste dostali možnosť kráčať s "mojou" Ivou CESTOU K SPOKOJNOSTI. Využite ju.

Rozhovor s Mimkou

Dušan...

Bol som pozvaný do Hýčkarne - niekam, čo som ani nevedel povedať a ani čo ma tam  bude čakať...Keď som uvidel miestnosť zladenú v príjemných farbách a kolektív ľudí v ňom, bolo mi jasné, že som na správnom mieste. Osobnosti, ktoré som tam stretol, boli nabité pozitívnou energiou a ich poznania boli pre mňa prínosom. Budem šťastný, ak aj do budúcna si budem môcť v tomto príjemnom, pohodovom priestore a s príjemnými ľuďmi vymieňať životné názory, skúsenosti .
Váš fanúšik Dušan

Janka P.

S Ivkou sa človek dostane na svoju cestu spokojnosti, lebo je to pozitívny, inšpirujúci a kreatívny človek. Dokáže človeku pomôcť, ale nevnucuje svoje nápady a rady. Som šťastná, že je moja kamarátka.

Rozhovor s Jankou