Som MAMA

Janka je mladá mamička na materskej, dcéra mojej dobrej priateľky. Už pár mesiacov ju však sledujem ako sa pustila do vlastného podnikania, aká je nadšená a ako jej to ide.

Ako to stíha pri dvoch deťoch ? Robí prevažne z domu, online a stojí za ňou skvelá firma, ktorá jej podnikanie zastrešuje. A ona môže ponúkať produkty, ktoré má vyskúšané a pomáhajú jej rodine.

MLM je skvelý systém, ak je dobre nastavený, produkt je skutočne kvalitný a hlavne ak si človek verí, že sa dokáźe naučiť aj nové veci a nemá problém hovoriť o svojich skúsenostiach, je to príjemný spôsob privyrobenia si a často aj nájdenia novej, zmysluplnej práce.

Prečítajte si Jankine odpovede na moje otázky. Možno Vás inšpirujú.

Keď sa Ťa opýtam, kto si, čo Ťa napadne ako prvé?

Prvé čo mi napadne je MAMA,  keďže  som štvrtý rok na materskej/rodičovskej dovolenke s druhým synom. Môj svet sa točí len okolo detí a domácnosti.

Čomu sa aktuálne venuješ a ako prebieha Tvoja životná cesta?

Od ukončenia strednej školy som pracovala u jedného zamestnávateľa 13 rokov. Hneď po strednej som si externe spravila vysokú školu popri zamestnaní a prakticky som si užívala slobodu a takzvané ničnerobenie. Jediný náš záväzok s priateľom bola kompletná rekonštrukcia staršieho rodinnému domu, do ktorého som prvýkrát putovala rovno z pôrodnice. Na materskú som šla v 32 rokoch a vtedy sa mi život úplne zmenil.  So starším synom sme museli absolvovať rôzne rehabilitácie a aj kúpeľné liečby. Pri druhom synovi som už vedela, na čo dávať pozor, takže bol podchytený skôr  a jeho rehabilitácie už nie sú také náročné.

Po 4 rokoch doma som potrebovala zmenu, venovať sa sebe, nejakej práci alebo činnosti. Pripadala som si, že už neviem povedať ani súvislú vetu. Hľadala som sebarealizáciu, kontakt s ľuďmi, poznávanie a učenie sa novým veciam .Vo februári som narazila na inzerát, ktorý ma zaujal a reagovala som naň.

Takže ani neviem ako, ale ocitla som sa vo svete sieťového marketingu (MLM), na ktorý by ma nikdy nikto nenahovoril. Ale keďže produkty som trochu poznala, bola som zvedavá ako to všetko funguje.

Celkovo sa mi zapáčila filozofia spoločnosti a životný štýl ľudí, ktorí v tomto svete fungujú. Zároveň viem pomôcť  druhým ľuďom, či už skvelými produktmi alebo ponukou extra príjmu.

Na čo si v živote najviac hrdá?

Hrdá som na moju rodinku, ktorá ma podporuje a nikdy sa mi neotočila chrbtom.

Na mojich šikovných TROCH chlapcov, ktorí ma každý deň niečím prekvapia.

Na to, že som po 10 rokoch sadla za volant.

Na to, že v mojej práci prekonávam samú seba a môj strach.

Keď ľuďom prostredníctvom mojej práce pomôžem.

Čo je podľa Teba v živote najdôležitejšie?

Zdravie a láska.

Spokojnosť so sebou.

Sebarealizácia.