Víkendový pobyt

Už ste vyskúšali ísť na nejaký víkendový pobyt úplne samé ? Teda, vedeli ste, že tam budú nejaké ženy, ale ani ste netušili aké a či to bude celé v pohodičke ? Lebo akonáhle idete s kamoškou, mamou, sestrou, kolegyňou, ste akoby trochu chránené a tí ostatní môžu byť  akí chcú, vás to nijako nezasiahne, lebo si urobíte kľudne vlastný program.

Ale keď nepoznáte vôbec nikoho a čaká vás spoločný večerný program, spoločné cvičenie, či stravovanie pri spoločnom stole, môžete sa skvele otestovať a zistiť, či sa za tých pár rokov, odkedy ste sa s novými ľuďmi zoznamovali úplne prirodzene, niečo zmenilo.

Ja práve podobné testovanie samej seba a svojich reakcií na výstup z komfortnej zóny často vyhľadávam a rada sa s vami podelím o svoju novú skúsenosť.

Moja prvá skúška tohto druhu prišla, keď som sa prihlásila na pobyt do Indie s 19 – timi ďalšími ženami. Až na letisku, keď som sa k tej úplne cudzej skupinke približovala, som si začala uvedomovať, že to asi nebol úplne najlepší nápad, ale už bolo neskoro to vzdať.  Z Indie totiž až tak ľahko nezdrhnete domov, keby sa vám tam nepáčilo, alebo by ste si s ostatnými nerozumeli. Nakoniec to však bol jeden z mojich najúžasnejších zážitkov, baby organizátorky boli úplne skvelé, na izbe som bola s krásnou Aďkou, hotovým zlatíčkom a zažili sme spolu množstvo srandy a zábavy.

To bolo pred dvomi rokmi…..

Pred dvomi týždňami som sa teda už trochu posmelená touto skúsenosťou, rozhodla vyskúšať si podobné dobrodružstvo a tentokrát to bol víkendový REŠTART v Tatrách.

Keďže som sa prihlasovala narýchlo, nevolala som už kamoškám a povedala som si, že sa vyberiem opäť sama a uvidím, či to aj tentokrát bude taká zábava.

Keď mi však pani na recepcii povedala meno nejakej neznámej dámy, s ktorou som mala byť ubytovaná, trochu mi primrzol úsmev na tvári. Síce som tušila, že pravdepodobne sú k dispozícii iba dvoj – posteľové izby, ale keď ma výťah viezol na druhé poschodie, hlavou mi prebehla zbabelá myšlienka, že ak by mi tá pani vôbec nesadla, jednoducho na druhý deň odídem.

Opatrne som teda priložila kartu k dverám a pre istotu som klopla, aby som moju spolubývajúcu nenaľakala. Aké však bolo moje prekvapenie, keď sa dvere hneď roztvorili a za nimi stála ONA. So širokým úsmevom sa mi hneď predstavila a rovno sme si začali tykať. Netuším aký prvý dojem mala Erika zo mňa, ale ja som už po niekoľkých vetách vedela, že nudiť sa spolu nebudeme. A tak aj bolo.

Mali sme si čo povedať a nakoniec nám boli tie dva dni málo. Nevadila nám ani spoločná manželská posteľ, podelili sme sa o kúpelňu, aj o poličky v skrini, užili sme si wellness, cvičenie a stihli sme aj prechádzky v krásnom tatranskom prostredí. Pri našich debatách o živote som mala skoro pocit, že sa poznáme roky a nie len pár hodín a keď som sa dozvedela, že Erika vyrába vlastné sviečky a zaúča sa do tajov kineziológie, vedela som, že naše stretnutie nebolo náhodné.

S Erikou sme zostali  kontakte a keď som ju požiadala o krátky rozhovor, nadšene súhlasila a bola ochotná odpovedať na moje zvedavé otázky.

Zoznámte sa aj Vy s touto energiou, pozitivizmom a hlavne spokojnosťou so sebou samou priam sršiacou dámou 🙂

Keď sa ťa opýtam kto si, čo ťa napadne ako prvé?

Som žena, tvorkyňa života, inšpirátorka, kreatívna duša, vychovávateľka a učiteľka.

Predávam svetlo a múdrosť. Vyrábam liečivé sviečky s bylinkami, kadidlovou živicou, éterickými olejmi a drahými kamienkami. Viac si o mne môžete prečítať na www.terapiaduse.webnode.sk

Čomu sa aktuálne venuješ a ako prebieha tvoja životná cesta ?

Počas mojej cesty som absolvovala niekoľko kurzov osobného rozvoja. Venujem sa aj terapeutickej práci, v ktorej uplatňujem psychodiagnostickú kresbu, terapiu duše a ONE BRAIN –kineziologické poradenstvo / prácu so svalovým testom a odbúravanie emocionálneho stresu./ Celý svoj život sa venujem výchove a vzdelávaniu. Teší ma, že mojim poslaním je formovanie a zapaľovanie iskier u mladých ľudí , aby sa mohli stať autentickými a vyžarovať svoju esenciu.

Na čo si v živote najviac hrdá?

Na SEBA. Prácou na sebe sa stávam stále lepšou a lepšou verziou SEBA SAMEJ.

Čo je podľa teba v živote najdôležitejšie?

Láska,  zdravie, harmonické vzťahy a vďačnosť. Prišli sme na túto Zem, do tejto inkarnácie, aby sme prežívali RADOSŤ a aby sme svojim vibračným nastavením pomohli urobiť tento svet krajším miestom pre život. Ja osobne radosť v srdci prežívam a s vďačnosťou prijímam všetky výzvy na svojej ceste.

 

 

Ďakujem za rozhovor.